středa 22. ledna 2020

Blog u konce?

 

Zdravím vás mi milí čtenáři. 

    Stala se mi ne moc skvělá věc. Společnost facebook se rozhodl, že dá můj blog na černou listinu. Co to znamená v praxi? Nelze sdílet odkazy z tohoto blogu na facebooku, ani na instagramu. A jelikož jsem se s tímto blogem fakt piplala, tak jsem si vytvořila nový a přesunula všechno tam. Ale všude jinde tento blog funguje, takže ho rušit nebudu. Jen zde už nebudu přispívat. Takže vy, co jste mě četli můžete mě číst i dál, jen na novém blogu. A budu ráda i za odběr a podporu tam. Budu se na vás těšit :* 

Vaše Yuli 

úterý 21. ledna 2020

Já, knižní recenzent – víc informací o mě


Tato zpověď blogerů už běží nějakou dobu, a jelikož jsem rebel a nechci být jako všichni, tak některé otázky jsou původní a některé otázky mám o mých kamarádů spisovatelů a kamarádky blogerky. Takže ne, neopičím se 😀. Můj blog má tento měsíc rok, tak vám chci trochu vyzradit, jak to chodí u mě v zákulisí. Pokud najdete chybu omlouvám se, článek nebyl na opravě. 

neděle 19. ledna 2020

Filmový klub osamělých srdcí - David M. Barnett


 • EAN:
   
  9788075930828
 • Formát
   
  110x185
 • Jazyk
   
  český
 • Počet stran
   
  472
 • Překladatel
   
  Jana Žlábková
 • Rok vydání
   
  2019
 • Vazba
   
  vázaná bez přebalu
 • Autor
 • ISBN:
   
  978-80-7593-082-8

pátek 10. ledna 2020

E-knihy, audioknihy  Krást, či nekrást a to je oč tu běží.....
  E-knihy, audioknihy.....


   Všichni se setkáváme s otázkou: když si pořídíme první čtečku, kde hledat e-knihy s tím, aby nás to nezruinovalo? A nejlépe zadarmo. Ano, takové servery existují, ale jedná se pouze o starší díla, nebo o díla těch spisovatelů, kteří byli ochotní vám dát k dispozici e-knihy úplně zdarma.


čtvrtek 9. ledna 2020

Rozhovor s autorkou Veronikou Matysovou


Tentokrát mám pro vás rozhovor s jednou z mých oblíbených spisovatelek. A to s Verunkou Matysovou. Pokud jste narazili na její knihu "Pouštní včela", tak se nelekejte obálky, není válečná, válka tam je pouze okrajově. Jde v ní především o vztahy.


čtvrtek 2. ledna 2020

Rozhovor s autorem Rostislavem Prchlíkem   První rozhovor je s mladým autorem, který zatím nevydělává na čtenářích. Jeho knihy  naleznete na Google books. Zdarma. Za případné chyby se omlouvám. Nechce se mi otravovat korektorku, stačí když mi opravuje recenze. Snad vás vyzpověď bude bavit🙂. 


Blog u konce?